Rytuały SPA

Rytuały SPA

Date Listopad 21, 2016 Category Relaks

RYTUAŁY SPA NA CIAŁO W KATOWICE

Zapraszamy na starannie opracowane rytuały spa na ciało. Przeprowadzamy je z uwzględnieniem Twoich indywidualnych potrzeb, w atmosferze wyciszenia, w ciekawej oprawie muzyczno-aromatycznej. Mówiąc rytuał oferujemy ciąg następujących po sobie przyjemności pielęgnacyjnych, które sprawią, że po zabiegu Twoja skóra będzie aksamitnie gładka, widocznie ujędrniona, intensywnie nawilżona i odżywiona.

Repertuar naszych rytuałów jest różnorodny ale wszystkie są mocno relaksujące. W roli głównej Ty i Twoja chwila dla siebie w postaci zmysłowej pielęgnacji. Zapraszamy na nasze przyjemnie relaksujące seanse pielęgnacyjne. Wszystkie dostępne są w dwóch wersjach:

 

Wersja kompleksowa spa (ok 2 h), cena 189zł

Proponujemy kiedy masz do dyspozycji więcej czasu i ochotę na pielęgnację połączoną z uzyskaniem efektu totalnego odprężenia. Obejmuje:

– hydromasaż – aromatyczna kąpiel z dodatkiem olejków

–  peeling ciała

– masaż ciała

–  aplikacja balsamu

 

Wersja ekspresowa (ok 1h), cena 139zł

Proponujemy np. w przerwie na lunch. To szybki relaks, szybka pielęgnacja ale wystarczająco dobre połączenie dla uzyskania zadowalającego efektu. Obejmuje:

–  peeling całego ciała

–  masaż (tył ciała)

–  aplikacja balsamu

 

RYTUAŁ ROZGRZEWAJĄCY – AROMATYCZNY DOTYK CIEPŁA

Na przekór uczuciu chłodu i przygnębiającej szarości za oknem przygotowaliśmy dla Was dużą dawkę CIEPŁA. To mocno rozgrzewający rytuał pachnący oraz smakujący zimą. Zmysłowy seans ocieplający duszę i ciało na bazie kosmetyków, które w zimowym wydaniu przyprawione są aromatyczną kompozycją rozgrzewających przypraw: cynamon, imbir, goździki, chilli. Tak apetyczny zabieg z pewnością poprawi wasz nastrój. Masaż wykonywany na bazie ciepłego oleju, ciepłe dłonie terapeuty, towarzystwo blasku świec, ciepła atmosfera. Słowem porządna porcja CIEPŁA na chłodne dni.

 

RYTUAŁ ANTYSTRESOWY – SŁODKA PRZYJEMNOŚĆ

Filiżanka gorącej czekolady czy kawy? Jedno i drugie może być miłą chwilą. Jeszcze przyjemniejszy może być duet kawowo – czekoladowy w postaci relaksującego rytuału. Zapewniamy, że już pod wpływem samego uwodzicielskiego i rozkosznego zapachu smakowitej czekolady i kawy twój nastrój ulegnie poprawie. Za sprawą przypływu hormonów szczęścia odprężysz się całkowicie. Delektuj się tą słodką przyjemnością i jedwabistym dotykiem.

 

RYTUAŁ WITALIZUJĄCY – OWOCOWA EKSPLOZJA

Świeżość, energia, ani kropli sztuczności – to rytuał OWOCOWA EKSPLOZJA, który nasycony jest ekstraktami z soczystych pomarańczy i mango w asyście innych naturalnych składników. Orzeźwiający, apetyczny zabieg po którym skóra nabiera promiennego wyglądu. Witaminowa moc wprost z soczystych cytrusów, zastrzyk rewitalizacji dla skóry

 

RYTUAŁ RELAKSUJĄCY – AKSAMITNE OTULENIE

Relaks w towarzystwie kosmetyków o delikatnych, nienachalnych kompozycjach zapachowych. Skóra po zabiegu będzie intensywnie nawilżona, odżywiona i ujędrniona, rytuał dostarcza solidną porcję regeneracji. Kombinacja pielęgnacji i relaksu w bardzo subtelnym wydaniu.