Bandaże Arosha

Bandaże Arosha

Bandaże Arosha

Lato to taki czas w roku, w którym nasze ciało jest szczególnie eksponowane na światło dzienne. Jest to czas, w którym większość kobiet zaczyna dostrzegać u siebie pewnego rodzaju niedoskonałości, takie jak suchość i utrata jędrności skóry, cellulit. Aby poprawić kondycję skóry, należałoby przez cały rok stosować profilaktykę mającą na celu zmniejszenia ryzyka pojawienia się takiego stanu, m. in. zadbać o odpowiedni ruch, dietę, nawodnienie, pamiętać o stosowaniu kremów z filtrem. Dodatkowo, aby wspomóc naszą skórę można skorzystać z coraz bogatszej oferty gabinetów kosmetycznych w zakresie zabiegów na ciało, w tym zabiegów z bandażami Arosha.

Zabiegi z zastosowaniem bandaży Arosha

Bandaże Arosha wykonane są z delikatnej bawełny nasączonej odpowiednimi substancjami aktywnymi, które podczas zabiegu penetrują w głąb skóry. Sam etap bandażowania poprzedzony jest wykonaniem peelingu z kwasem glikolowym, który ma za zadanie umożliwić skórze jeszcze lepsze wchłanianie substancji. Następnie aplikuje się ampułki z substancjami aktywnymi, bandażuje ciało i pozostawia na minimum 40 minut. Po ściągnięciu bandaży aplikuje się krem na zakończenie zabiegu. Bandaże Arosha charakteryzują się też tym, że nie uciskają ciała, zatem mogą być stosowane u osób z problemami naczyniowymi.

Miejsce stosowania i ilość zabiegów

Zabieg stosuje się przede wszystkim w miejscach narażonych na utratę jędrności, wystąpienie cellulitu, takie jak biust, brzuch, nogi, ramiona oraz pośladki. Zaleca się wykonanie serii 6-10 zabiegów, na początek z częstotliwością do 2-3 razy w tygodniu, a później raz na tydzień.

Przeciwwskazania do zabiegów z bandażami Arosha

Do głównych przeciwwskazań do zabiegu należą ciąża i karmienie piersią, choroby płuc, a także posiadanie zastawki bądź rozrusznika serca. Do przeciwwskazań należą też ogólne problemy z sercem, zaburzenia krążenia krwi, alergie oraz stany zapalne żył.

Efekty zabiegów

Istnieje kilka rodzajów bandaży Arosha jak i ampułek zabiegowych, które dobiera się według potrzeb klienta.  Niemniej, każdy z nich ma na celu likwidację cellulitu, redukcję zastojów wodnych w organizmie oraz zmniejszenie obwodu ciała w wybranych miejscach.

Mgr Sandra Sędzielewska

 

Author Info

FIZJODIET MEDICAL SPA

Jeśli po całym dniu pracy marzysz tylko o tym, aby zdjąć firmowy uniform i zapomnieć o troskach dnia codziennego. Jeśli masz ochotę na chwilę zapomnienia i oddania się przyjemnościom dla ducha i ciała. Jeśli chcesz spędzić przyjemny czas w relaksacyjnej atmosferze i pięknym otoczeniu. Zapraszamy do naszego SPA, w którym odnajdziesz to, czego szukasz. Jako małżeństwo fizjoterapeuty i kosmetologa dobrze wiemy, jak ważne są profesjonalizm i zaangażowanie. Nasz zespół składa się z osób, dla których praca jest jednocześnie pasją. Dokładamy wszelkich starań, aby każdy nasz klient wyszedł usatysfakcjonowany i szczęśliwy z naszego rodzinne SPA. Specjalizacje: SPA katowice, masaż katowice, floating katowice, salon kosmetyczny katowice, manicure katowice