CZY PAZNOKCIE HYBRYDOWE SĄ SZKODLIWE? 

CZY PAZNOKCIE HYBRYDOWE SĄ SZKODLIWE? 

Czym jest manicure hybrydowy ?

Aktualnie wśród kobiet dużą popularnością cieszą się paznokcie metodą hybrydową. Wstępnie, co to jest hybryda? 

Jest to specjalnie opracowana formuła lakieru do paznokci, która utwardzana jest w lampie LED lub UV, co za tym idzie paznokieć staje się mocniejszy.  Zaczynamy od nałożenia na płytkę warstwę bazy, która utwardza płytkę przed wszelkimi urazami, następnie nakładamy dwie warstwy koloru i top wykańczający.  

Korzyści płynące z manicure hybrydowego

Manicure hybrydowy jest „zbawieniem” dla każdej kobiety, która choć raz pokusiła się o wykonanie tego zabiegu. Dzięki manicure hybrydowemu nie musimy się już martwić o odpryski po jednorazowym umyciu naczyń oraz czas oczekiwania na wyschnięcie lakieru nie spędza nam snu z powiek. Co najważniejsze, manicure hybrydowy utrzymuję się na płytce przez 3 tygodnie, jak widać same plusy. W tym momencie nasuwa się pytanie, czy na pewno paznokcie hybrydowe są spełnieniem wszelkich naszych oczekiwań czy jednak mogą uszkodzić nasze paznokcie? 

Przede wszystkim pamiętajmy, aby udać się do specjalisty! Bądźmy ostrożne, podczas zabiegu manicure używamy narzędzi, które powinny od razu zostać wysterylizowane w autoklawie. Nie warto oszczędzać tych paru złotych u osoby bez podstawowych szkoleń i w niesterylnych warunkach. Drogie Panie, nie warto oszczędzać na własnym zdrowiu.  

Czy mamy się czego obawiać?

Jeśli mamy do czynienia ze specjalistą to, odpowiednie przygotowanie płytki paznokciowej do zabiegu oraz ściągnięcie starej aplikacji, to nasza płytka na tym nie ucierpi. Zaleca się, wykonać sobie przerwę od paznokci hybrydowych i zacząć kurację odżywczą. W tym wypadku polecam manicure japoński. Przez wykonywane przez nas przerwy w stylizacjach będziemy mogły obserwować stan naszej płytki oraz nie dopuścić do uszkodzeń.  

Także, Drogie Panie, nie mamy się czego obawiać, jeśli jesteście w dobrych rękach będziecie mogły cieszyć się pięknymi paznokciami przez długi okres.  

Author Info

FIZJODIET MEDICAL SPA

Jeśli po całym dniu pracy marzysz tylko o tym, aby zdjąć firmowy uniform i zapomnieć o troskach dnia codziennego. Jeśli masz ochotę na chwilę zapomnienia i oddania się przyjemnościom dla ducha i ciała. Jeśli chcesz spędzić przyjemny czas w relaksacyjnej atmosferze i pięknym otoczeniu. Zapraszamy do naszego SPA, w którym odnajdziesz to, czego szukasz. Jako małżeństwo fizjoterapeuty i kosmetologa dobrze wiemy, jak ważne są profesjonalizm i zaangażowanie. Nasz zespół składa się z osób, dla których praca jest jednocześnie pasją. Dokładamy wszelkich starań, aby każdy nasz klient wyszedł usatysfakcjonowany i szczęśliwy z naszego rodzinne SPA. Specjalizacje: SPA katowice, masaż katowice, floating katowice, salon kosmetyczny katowice, manicure katowice