Dla kogo jest floating?

Dla kogo jest floating?

Dla kogo jest floating?

Floating polecany jest każdemu – niezależnie od wieku, płci czy dolegliwości – kto pragnie pozbyć się dolegliwości zarówno fizycznych jak i psychicznych. Terapia R.E.S.T. – zwłaszcza regularna – doskonale sprawdzi się w przypadku sportowców: amatorów i profesjonalistów. Pobyt w specjalnej kapsule wspomaga jednostkę bezpośrednio przed treningiem, stanowi doskonale uzupełnienie w czasie treningu, a także koi nerwy oraz redukuje problemy natury fizycznej po treningu, meczu czy zawodach. Floating łagodzi, a z czasem również eliminuje wszelkiego rodzaju bóle, a także kontuzje, stłuczenia oraz stany zapalne stawów i ścięgien. Regularne sesje sprawiają, że umysł i ciało stają się maksymalnie zrelaksowane. W przypadku sportowców zauważono przyspieszoną rehabilitację i rekonwalescencję po wszelkiego rodzaju urazach.

Floating doskonale sprawdzi się w przypadku kobiet, które pragną znacząco polepszyć swój wygląd. Regularne sesje mają niezwykle pozytywny wpływ na włosy (redukcja wypadania włosów, niwelacja rozdwojonych końcówek, wzmocnienie cebulek włosa), a także skórę (redukcja zmian skórnych, blizn, zaskórników, pryszczy, widocznych naczynek krwionośnych, siniaków pod oczami, wyrównanie kolorytu skóry, redukcja skórki pomarańczowej oraz rozstępów). Terapia R.E.S.T. działa detoksykująco – oczyszcza organizm ze złogów, zbędnych składników przemiany materii, wirusów, bakterii i pasożytów. Dodatkowo, floating poprawia przemianę materii.

 

Dla kogo jest floating i terapia REST?

Terapia R.E.S.T. dedykowana jest wszystkim osobom narażonym na przewlekły stres oraz zanieczyszczenia, jednostkom cierpiącym na bezsenność, osobom borykającym się z depresją i nerwicą, a także osobom uzależnionym. Floating wprowadza nasze ciało i umysł w stan głębokiej relaksacji. Już jedna sesja uwalnia nas od stresu oraz napięcia, eliminuje zmęczenie i pozwala oczyścić myśli. Terapia ta sprawdzi się w przypadku osób zmęczonych codziennymi obowiązkami oraz pracą, pragnących polepszyć swoją koncentrację, przyspieszyć naukę, uwolnić się od używek i uzależnień.

Kąpiel w soli Epsom jest w pełni bezpieczna dla kobiet w ciąży. Floating łagodzi bóle pleców oraz nóg, a także koi nerwy. Działa w pełni relaksująco – odpręża, a przy okazji wzmacnia odporność i poprawia ogólne samopoczucie.

 

Jeśli chciałbyś spróbować najlepszego floating Katowice to zapraszamy

FIZJODIET MEDICAL SPA

Najlepszy floating Katowice

Author Info

FIZJODIET MEDICAL SPA

Jeśli po całym dniu pracy marzysz tylko o tym, aby zdjąć firmowy uniform i zapomnieć o troskach dnia codziennego. Jeśli masz ochotę na chwilę zapomnienia i oddania się przyjemnościom dla ducha i ciała. Jeśli chcesz spędzić przyjemny czas w relaksacyjnej atmosferze i pięknym otoczeniu. Zapraszamy do naszego SPA, w którym odnajdziesz to, czego szukasz. Jako małżeństwo fizjoterapeuty i kosmetologa dobrze wiemy, jak ważne są profesjonalizm i zaangażowanie. Nasz zespół składa się z osób, dla których praca jest jednocześnie pasją. Dokładamy wszelkich starań, aby każdy nasz klient wyszedł usatysfakcjonowany i szczęśliwy z naszego rodzinne SPA. Specjalizacje: SPA katowice, masaż katowice, floating katowice, salon kosmetyczny katowice, manicure katowice