Floating na prezent

Floating na prezent

Floating na prezent

Floating – mimo że coraz bardziej popularny – nieustannie uchodzi za „dobro luksusowe”. Usługa ta, chociaż powszechna i dostępna praktycznie w każdym większym mieście – zaliczana jest do terapii ekskluzywnych, a więc przeznaczonych dla wybranego grona odbiorców. Stosunkowo nowa w Polsce terapia R.E.S.T. charakteryzuje się niebywałymi właściwościami zdrowotnymi. Już pojedyncza sesja oddziałuje zarówno na ciało jak i dusze. Floating można porównać do masażu relaksacyjnego, z tym, że ten drugi jest znacznie mniej skuteczny. Usługa ta doskonale sprawdzi się jako ekskluzywny prezent.

Voucher na pojedynczą sesję bądź komplet sesji floatingu możemy podarować rodzinie – rodzicom z okazji ich rocznicy, urodzin bądź świąt, dziadkom borykającym się z bólami nóg, stawów i kręgosłupa, zestresowanemu nauką, egzaminami czy pracą rodzeństwu, pragnącym nieco wyciszenia chrześniakom, a także parterowi w podziękowaniu za wspólnie spędzone chwile. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby sprezentować sesję floatingu szefowej bądź szefowi – za zasługi dla zakładu pracy, na rocznicę jego „rządów”, w podziękowaniu za wiele lat ciężkiej pracy – a także pracownikom i współpracownikom – jako prezent pożegnalny, za wysługę lat, jako dodatek do pensji, na zakończenie ważnego projektu etc. Voucher na floating pełni rolę niezwykle uniwersalnego podarunku, który przypadnie do gustu każdemu, nawet najbardziej wymagającemu odbiorcy.

Floating na prezent – czy jest bezpieczny?

Floating to w pełni bezpieczna dla zdrowia i życia usługa, z której korzystać mogą praktycznie wszyscy. Voucher na kilkadziesiąt relaksujących minut w specjalnej kapsule możemy podarować kobiecie w ciąży bądź matce karmiącej. Terapia R.E.S.T. redukuj bóle – również bóle pleców i nóg – a także oczyszcza ciało i umysł. Już jeden zabieg pozwala odgonić złe myśli, pozbyć się natręctw, wyeliminować uzależnienia. Floating przypadnie do gustu nałogowców, którzy pragną raz na zawsze pozbyć się tego, co ich gnębi – papierosów, alkoholu, leków, narkotyków, dopalaczy i innych używek.

Jeśli chciałbyś spróbować najlepszego floating Katowice to zapraszamy

FIZJODIET MEDICAL SPA

Najlepszy floating Katowice

Author Info

FIZJODIET MEDICAL SPA

Jeśli po całym dniu pracy marzysz tylko o tym, aby zdjąć firmowy uniform i zapomnieć o troskach dnia codziennego. Jeśli masz ochotę na chwilę zapomnienia i oddania się przyjemnościom dla ducha i ciała. Jeśli chcesz spędzić przyjemny czas w relaksacyjnej atmosferze i pięknym otoczeniu. Zapraszamy do naszego SPA, w którym odnajdziesz to, czego szukasz. Jako małżeństwo fizjoterapeuty i kosmetologa dobrze wiemy, jak ważne są profesjonalizm i zaangażowanie. Nasz zespół składa się z osób, dla których praca jest jednocześnie pasją. Dokładamy wszelkich starań, aby każdy nasz klient wyszedł usatysfakcjonowany i szczęśliwy z naszego rodzinne SPA. Specjalizacje: SPA katowice, masaż katowice, floating katowice, salon kosmetyczny katowice, manicure katowice