Czar dla par w SPA

Czar SPA dla PAR – spa dla dwojga

Dzisiaj już chyba przyzwyczailiśmy się do intensywnego tempa życia, dobrze radzimy sobie z natłokiem obowiązków. Wciąż pędzimy, takie czasy…  Po całym dniu pracy, wypełnionym po brzegi licznymi obowiązkami, wracamy późnymi wieczorami do domu. Zostaje nam jedynie chwila, by pobyć ze swoją drugą połową. Niejednokrotnie oboje wykończeni, zmęczeni, padamy na kanapę i kończy się na wspólnej TV. Taki scenariusz czasu we dwoje nie porywa…  Mimo, że organizm wysyła sygnały, ignorujemy je, tłumacząc, że odpoczynek owszem przydałby się ale jeszcze nie teraz. Jutro, później, nie teraz… Tymczasem wystarczą jedynie 2 godziny byśmy zestresowani i zmęczeni codziennością, poirytowani rutyną w związku, szybko i skutecznie wspólnie się zrelaksowali. Takim rozwiązaniem jest chwila wytchnienia w spa, która z pewnością przyniesie upragniony odpoczynek.

Co daje wizyta w SPA

W Fizjodiet medical spa dajemy parom możliwość budowania wzajemnej bliskości za sprawą zabiegów spa, które w naszym wykonaniu stają się prawdziwymi, zmysłowymi rytuałami. Rytuały dla dwojga to sposób nie tylko na regenerację sił witalnych ale i podgrzanie temperatury w związku. Sesje we dwoje są idealną propozycją dla par pragnących doświadczyć chwili relaksu i zmysłowej pielęgnacji ciała. Ale przede wszystkim to okazja do atrakcyjnego bycia razem, pomysł na wspólne niecodzienne chwile w towarzystwie pięknych zapachów, odprężającej muzyki, blasku świec i zmysłowych doznań. Słowem wyjątkowe, niezapomniane chwile we dwoje, wyjątkowe zabiegi, wyjątkowa oprawa z okazji każdej wspólnej ważnej dla związku daty lub bez szczególnej okazji. Wizyta z drugą połową  w naszym spa może być idealnym pomysłem na niezapomniany romantyczny wieczór, skutecznym sposobem by zadbać o dobre samopoczucie i pobudzić wasze zmysły. Spa dla par to zdecydowanie nie jest fanaberia, a potrzebny element zdrowego stylu życia.

Przyjemność, którą czerpiemy z dotyku podczas rytuałów spa pozytywnie wpływa na nasze umysły, uwalniając je od trosk dnia codziennego. Możemy choć na trochę oddalić się od kłopotów i skupić wyłącznie na sobie relaksując ciało i umysł. Podczas rytuałów spa zmysły się wyostrzają, stajemy się coraz bardziej odprężeni. Tacy zrelaksowani, błodzy, wygłaskani, czujemy się piękniejsi, atrakcyjniejsi, mamy wygładzoną skórę, co niewątpliwie zachęca do wzajemnego dotyku… A w związku wiadomo, dotyk ma niezwykłą moc, to idealne remedium na smutek czy stres.

Oferta dla SPA dla par

W zależności od Waszych możliwości czasowych i finansowych w Fizjodiet przygotowaliśmy rytuały spa w dwóch różnych wersjach. Jeśli dysponujecie dużą ilością wolnego czasu (ok 2h, 349zł/para) i macie ochotę na pielęgnację połączoną z uzyskaniem efektu totalnego odprężenia, proponujemy rytuał w wersji kompleksowej. Rozpoczyna się on wspólną kąpielą w wannie z hydromasażem, następnie Wasze ciała poddawane są peelingowi ciała i relaksacyjnemu masażowi. Końcowy gest to aplikacja balsamu. Gdy macie trochę mniej czasu na spa dla dwojga katowice (ok 1h, 259zł/para), wybierzcie rytuał w wersji ekspresowej (peeling ciała, masaż- tył ciała, aplikacja balsamu). To szybki relaks, szybka pielęgnacja ale wystarczająco dobre połączenie dla uzyskania zadowalającego efektu.

Pewnie nieraz słyszeliście opinie „mężczyzna i spa to takie niemęskie”. Potem rodzą się wątpliwości czy wspólny relaks w spa, to aby na pewno dobra koncepcja. Warto sprawdzić na własnej skórze. Możecie się zdziwić. Okazać się bowiem może, że mężczyzna zachęcony udaną wizytą w spa, sam zacznie aranżować takie wspólne wyjścia.

Wtedy już z większą regularnością możecie zostawiać zmartwienia za drzwiami swojego domu, błogo relaksować się w spa, z którego wrócicie nie tylko odprężeni ale także pełni sił do podejmowania kolejnych wyzwań dnia codziennego. I wówczas problemy pozostawiane za drzwiami domu już nie będą tak dotkliwe.

Dajcie się skusić na totalne odprężenie.

 

Jeśli szukacie atrakcyjnej oferty dla dwojga w SPA znajdziecie ją pod tym linkiem. 

About Author

FIZJODIET MEDICAL SPA

Jeśli po całym dniu pracy marzysz tylko o tym, aby zdjąć firmowy uniform i zapomnieć o troskach dnia codziennego. Jeśli masz ochotę na chwilę zapomnienia i oddania się przyjemnościom dla ducha i ciała. Jeśli chcesz spędzić przyjemny czas w relaksacyjnej atmosferze i pięknym otoczeniu. Zapraszamy do naszego SPA, w którym odnajdziesz to, czego szukasz. Jako małżeństwo fizjoterapeuty i kosmetologa dobrze wiemy, jak ważne są profesjonalizm i zaangażowanie. Nasz zespół składa się z osób, dla których praca jest jednocześnie pasją. Dokładamy wszelkich starań, aby każdy nasz klient wyszedł usatysfakcjonowany i szczęśliwy z naszego rodzinne SPA. Specjalizacje: SPA katowice, masaż katowice, floating katowice, salon kosmetyczny katowice, manicure katowice

Post a Comment