Masaż relaksacyjny

Masaż relaksacyjny

Masaż relaksacyjny

Masaż, który pomaga wyeliminować codzienne zmęczenie, a przy tym poczuć się znacznie lepiej pod względem psychicznym, to właśnie masaż relaksacyjny. Kiedy człowiek jest przytłoczony szybkim tempem życia, wieloma obowiązkami, brakiem czasu, czy stresującą pracą, powinien obowiązkowo zafundować sobie właśnie taką formę relaksu. Stres obarcza nie tylko naszą psychikę, ale także ciało.  Na masażu relaksacyjnym oparte są praktycznie wszystkie współczesne rytuały i procedury SPA.  Masaż relaksacyjny opiera się głównie na takich technikach jak: głaskanie oraz ugniatanie, które najlepiej relaksują ciało. Według specjalistów FIZJODIET MEDICAL SPA Katowice najlepsze efekty masaż we dwoje, gdzie oprócz relaksu można razem spędzić wspaniałe chwile.

Kiedy masaż relaksacyjny

Zaczynamy się garbić, wszystkie nasze mięśnie są napięte, a ciało obolałe. Właśnie w takim momencie wspomniany masaż pomoże przywrócić zachwianą równowagę i z nową dawką energii wrócić do prawidłowego funkcjonowania. Dobrze wykonany masaż naprawdę świetnie relaksuje, pomaga zapobiegać ewentualnym kontuzjom, a także wspiera inne procesy i zabiegi rehabilitacyjne. Masaż nie tylko wyrównuje tonus mięśniowy ale powoduje również wydzielanie endorfin, które zwane są hormonami szczęścia.

Efekty masażu

Masaż pozytywnie oddziałuje on na sylwetkę, która już po kilku zabiegach zaczyna się wysmuklać i prezentować znacznie bardziej korzystnie. Podczas masażu rozbija się również tkankę tłuszczową, dzięki czemu wspiera się odchudzanie, krwi i limfie zostaje przywrócone prawidłowe krążenie.

 

Masaż relaksacyjny w FIZJODIET MEDICAL SPA

Jeśli masz ochotę na chwilę relaksu z masażem relaksacyjnym zapoznaj się z naszą ofertą masaży.

 

Zapraszamy na cykl artykułów poświęcony masażowi:

 1. Masaż Relaksacyjny
 2. Masaż  Bańką chińska
 3. Masaż   Shantala
 4. Masaż Limfatyczny
 5. Masaż  Klasyczny 
 6. Masaż Lomi – lomi
 7.  Masaż Ajurwedyjski
 8.  Masaż Gorącymi kamienia
 9. Masaż Masaż antycellulitowy
 10. Masaż odchudzający
 11. Masaż sportowy
 12. Masaż Tkanek głębokich
 13. Masaż Balijski
 14. Masaż Stemplami ziołowymi

mgr Katarzyna Rybka

Specjalistka SPA Katowice

 

Author Info

FIZJODIET MEDICAL SPA

Jeśli po całym dniu pracy marzysz tylko o tym, aby zdjąć firmowy uniform i zapomnieć o troskach dnia codziennego. Jeśli masz ochotę na chwilę zapomnienia i oddania się przyjemnościom dla ducha i ciała. Jeśli chcesz spędzić przyjemny czas w relaksacyjnej atmosferze i pięknym otoczeniu. Zapraszamy do naszego SPA, w którym odnajdziesz to, czego szukasz. Jako małżeństwo fizjoterapeuty i kosmetologa dobrze wiemy, jak ważne są profesjonalizm i zaangażowanie. Nasz zespół składa się z osób, dla których praca jest jednocześnie pasją. Dokładamy wszelkich starań, aby każdy nasz klient wyszedł usatysfakcjonowany i szczęśliwy z naszego rodzinne SPA. Specjalizacje: SPA katowice, masaż katowice, floating katowice, salon kosmetyczny katowice, manicure katowice