Masaż lomi – lomi

Masaż lomi – lomi

Masaż Lomi – Lomi

Coraz więcej osób zaczyna decydować się na masaże relaksacyjne. Istnieje kilka odmian takiego masażu, lecz każda przynosi ukojenie i pomaga przywrócić naturalną harmonię organizmu oraz jego funkcjonowania w codziennym trudnym i pełnym obowiązków i stresu świecie. Jednym z takim masaży jest masaż Lomi- Lomi. To odmiana masażu hawajskiego. Nazwa mówi sama za siebie. Lomi oznacza dosłownie dotyk miękką łapką bardzo zadowolonego kota. Masaż ten dopasowuje się indywidualnie do każdej osoby. Jego zadaniem jest osiągnięcie maksymalnego odprężenia i relaksu. Skutkiem tego odpoczywamy i wyciszamy się. Mięśnie przestają być spięte, a w tym samym czasie odpoczywa umysł. Uzyskuje się stan równowagi, którego brakowało ludzkiemu organizmowi. Masażowi towarzyszy włączona muzyka relaksacyjna, a także blask świec. Na skórze rozprowadzane są rozgrzane olejki, a następnie rozsmarowywane po całym ciele. Zarówno przed, jak i po zabiegu wskazane jest przyjmowanie dużej ilości wody niegazowanej. Cały masaż trwa przeważnie od 90 do 120 minut.

 

 Kto może wykonywać masaż lomi- lomi

Masaż lomi- lomi powinien być wykonywany przez masażystkę lub kosmetyczkę. Masaż ten jest wybietnie masażem relaksacyjnym i nie można podczas jego wykonywania zrobić krzywdy, dlatego też nie potrzeba wysoko wykwalifikowanego specjalisty do wykonanie tego typu masażu. Należy pamiętać, że przy tego typu masażach bardzo ważnym czynnikiem jest miejsce i otoczenie w którym wykonywany jest masaż. Zapoznaj się z ofertą naszych masaży w FIZJODIET MEDICAL SPA!

 

 

Zapraszamy na cykl artykułów poświęcony masażowi:

 1. Masaż Relaksacyjny
 2. Masaż  Bańką chińska
 3. Masaż   Shantala
 4. Masaż Limfatyczny
 5. Masaż  Klasyczny 
 6. Masaż Lomi – lomi
 7.  Masaż Ajurwedyjski
 8.  Masaż Gorącymi kamienia
 9. Masaż Masaż antycellulitowy
 10. Masaż odchudzający
 11. Masaż sportowy
 12. Masaż Tkanek głębokich
 13. Masaż Balijski
 14. Masaż Stemplami ziołowymi

 

mgr Katarzyna Rybka

Specjalistka SPA Katowice

 

Author Info

FIZJODIET MEDICAL SPA

Jeśli po całym dniu pracy marzysz tylko o tym, aby zdjąć firmowy uniform i zapomnieć o troskach dnia codziennego. Jeśli masz ochotę na chwilę zapomnienia i oddania się przyjemnościom dla ducha i ciała. Jeśli chcesz spędzić przyjemny czas w relaksacyjnej atmosferze i pięknym otoczeniu. Zapraszamy do naszego SPA, w którym odnajdziesz to, czego szukasz. Jako małżeństwo fizjoterapeuty i kosmetologa dobrze wiemy, jak ważne są profesjonalizm i zaangażowanie. Nasz zespół składa się z osób, dla których praca jest jednocześnie pasją. Dokładamy wszelkich starań, aby każdy nasz klient wyszedł usatysfakcjonowany i szczęśliwy z naszego rodzinne SPA. Specjalizacje: SPA katowice, masaż katowice, floating katowice, salon kosmetyczny katowice, manicure katowice