Masaż bańką chińską 

Masaż bańką chińską

Być może z bańkami chińskimi nie ma się na co dzień styczności, to jednak po poddaniu się masażowi z ich wykorzystaniem doceni się ich właściwości. Oprócz rozluźnienia i odprężenia, masaż bańką chińską może przyczynić się do poprawy kondycji i jakości naszej skóry. Na samym początku ciało zostaje nasmarowane olejkiem. Kolejnym krokiem jest przystawianie bańki w odpowiednich miejscach na całym ciele. Wytwarza się w ten sposób ciśnienie, pod którego wpływem bańka przysysa się mocno do skóry. Taka forma masażu pozwala nie tylko zredukować cellulit bez względu na stopień jego zaawansowania, ale także przyspiesza przemianę materii. Poprawia się ponadto krążenie krwi, a z organizmu zostają usunięte wszystkie szkodliwe dla niego toksyny. Co ważne, znika także ból w obrębie kręgosłupa, ponieważ zanika przy okazji napięcie mięśniowe. Taka metoda rozluźnienia w połączeniu z efektami leczniczymi jest cenionym sposobem na zachowanie równowagi psychicznej i fizycznej. Jeden taki seans trwa zazwyczaj od 15 do 30 minut.

 

Cellulit a masaż bańką chińśką

Masaż banką chińską bardzo dobrze sprawdza się przy problemach z zaburzeniami skórnymi typu cellulit. Najlepiej zabieg ten przeprowadzać w seriach po 5-10 zabiegów z odstępami co kilka dni. Pozwoli to skórze nie tylko się zregenerować, ale również w lepszy sposób odżywić tkankę. Zabieg bańki chińskiej warto łączyć z takimi zabiegami jak sauna na podczerwień lub rollmasaż.

 

Pełną ofertę masaży włącznie z masażem bańką chińską znajdziesz pod tym linkiem

 

Zapraszamy na cykl artykułów poświęcony masażowi:

 1. Masaż Relaksacyjny
 2. Masaż  Bańką chińska
 3. Masaż   Shantala
 4. Masaż Limfatyczny
 5. Masaż  Klasyczny 
 6. Masaż Lomi – lomi
 7.  Masaż Ajurwedyjski
 8.  Masaż Gorącymi kamienia
 9. Masaż Masaż antycellulitowy
 10. Masaż odchudzający
 11. Masaż sportowy
 12. Masaż Tkanek głębokich
 13. Masaż Balijski
 14. Masaż Stemplami ziołowymi

 

mgr Katarzyna Rybka

Specjalistka SPA Katowice

 

About Author

FIZJODIET MEDICAL SPA

Jeśli po całym dniu pracy marzysz tylko o tym, aby zdjąć firmowy uniform i zapomnieć o troskach dnia codziennego. Jeśli masz ochotę na chwilę zapomnienia i oddania się przyjemnościom dla ducha i ciała. Jeśli chcesz spędzić przyjemny czas w relaksacyjnej atmosferze i pięknym otoczeniu. Zapraszamy do naszego SPA, w którym odnajdziesz to, czego szukasz. Jako małżeństwo fizjoterapeuty i kosmetologa dobrze wiemy, jak ważne są profesjonalizm i zaangażowanie. Nasz zespół składa się z osób, dla których praca jest jednocześnie pasją. Dokładamy wszelkich starań, aby każdy nasz klient wyszedł usatysfakcjonowany i szczęśliwy z naszego rodzinne SPA. Specjalizacje: SPA katowice, masaż katowice, floating katowice, salon kosmetyczny katowice, manicure katowice

Post a Comment