Co na prezent – kosmetyk czy voucher do SPA?

Co na prezent – kosmetyk czy voucher do SPA?

Przedświąteczny czas to moment, w którym w większości popadamy w szaleństwo zakupowe, mające na celu zdobycie jak najlepszych prezentów dla naszych najbliższych. Często zachodzimy w głowę jaki prezent będzie odpowiedni, czy trafimy w czyjś gust i preferencje. Dylematy związane z zakupem prezentów pojawia się jednak nie tylko przed świętami, ale też urodzinami czy imieninami. Często obdarowujemy też kogoś na inne specjalne okazje, takie jak np. ślub, narodziny dziecka czy chociażby Dzień Nauczyciela. Wtedy sprawa zakupu prezentu może być jeszcze bardziej skomplikowana.

Zakup kosmetyku na prezent

Sklepy często kuszą nas prześlicznie zapakowanymi kosmetykami różnego rodzaju, od kosmetyków do włosów, poprzez kosmetyki do pielęgnacji ciała, twarzy, czy kosmetyków kolorowych i perfum. Asortyment jest naprawdę ogromny i pozwala wybrać coś neutralnego, co przyda się każdej osobie. Zakup takiego zestawu zwykle jest pomysłem bezpiecznym i nie nasuwa do głowy pytania ‘czy wypada dać taki prezent?’.

Voucher do SPA na prezent

Coraz częściej wybieraną formą prezentu są vouchery różnego typu – na zakupy do danego sklepu, restauracji, teatru czy SPA. Vouchery do SPA to świetny pomysł na prezent dla osób, którym ciągle brakuje czasu aby znaleźć chwilę na relaks dla samego siebie. Zakup takiego vouchera przypomni im, że czas zrobić coś tylko dla siebie. Taki voucher jest też dobrym rozwiązaniem dla par, które mogą dzięki temu spędzić ze sobą miło czas podczas wybranego przez nich zabiegu np. masażu.

Co wybrać – zestaw kosmetyków czy voucher do SPA?

Zestaw kosmetyków to zdecydowanie ładny prezent w dobrej cenie, jednak jego zakup nie należy do zbyt pomysłowych. Jest duże ryzyko, że dana osoba zostanie obdarowana kilkoma takimi zestawami. Ponadto, nie zawsze mamy pewność jakie nuty zapachowe kosmetyków osoba obdarowywana lubi, czy nie ma alergii na niektóre składniki preparatów, jak również często nie wiemy jaki rodzaj cery posiada. Zakup vouchera do SPA jest o tyle bezpieczniejszym wyborem, że obdarowywaną osobą zajmą się profesjonaliści, którzy będą wiedzieli jakie zabiegi i kosmetyki dobrać. Voucher pozwala na samodzielny wybór usługi, przez co mamy pewność, że osoba z niego korzystająca będzie z niego zadowolona. Ponadto poczuje się wyjątkowo wiedząc, że zadaliśmy sobie więcej trudu z poszukiwaniem odpowiedniego miejsca, w którym zakupiliśmy dla niej voucher, niż idąc do najbliższej drogerii po kolejny zestaw kosmetyków.

Mgr Sandra Stępień

About Author

FIZJODIET MEDICAL SPA

Jeśli po całym dniu pracy marzysz tylko o tym, aby zdjąć firmowy uniform i zapomnieć o troskach dnia codziennego. Jeśli masz ochotę na chwilę zapomnienia i oddania się przyjemnościom dla ducha i ciała. Jeśli chcesz spędzić przyjemny czas w relaksacyjnej atmosferze i pięknym otoczeniu. Zapraszamy do naszego SPA, w którym odnajdziesz to, czego szukasz. Jako małżeństwo fizjoterapeuty i kosmetologa dobrze wiemy, jak ważne są profesjonalizm i zaangażowanie. Nasz zespół składa się z osób, dla których praca jest jednocześnie pasją. Dokładamy wszelkich starań, aby każdy nasz klient wyszedł usatysfakcjonowany i szczęśliwy z naszego rodzinne SPA. Specjalizacje: SPA katowice, masaż katowice, floating katowice, salon kosmetyczny katowice, manicure katowice