Voucher do SPA

Voucher do SPA – najlepszy prezent

W ciągu całego roku mamy wiele tradycyjnych okazji i świąt stanowiących pretekst do obdarowania prezentami naszych najbliższych. Dzień Matki, urodziny, rocznice, Walentynki czy Święta Bożego Narodzenia to tylko nieliczne z nich. Za każdym razem chcielibyśmy aby prezent był wyjątkowy i wywołał uśmiech na twarzy obdarowanej osoby. Niestety, przy tak dużej liczbie świąt coraz ciężej wymyśleć nam coś niebanalnego i jednocześnie odpowiedniego dla danej osoby. Naszą propozycją na wyjątkowy i oryginalny prezent, odpowiedni dla każdego, jest Voucher SPA.

Dlaczego Voucher do SPA ?

Kwiaty zwiędną, czekoladki zjemy, kosmetyki odłożymy na półkę lub zużyjemy, a wizyta w salonie SPA na długo zostanie w naszej pamięci. Relaksująca kąpiel z hydromasażem przy blasku świec czy masaż aromatycznymi olejkami połączony z peelingiem to prezent zarówno dla ciała jak i zmysłów. Przy obecnym tempie życia, każdemu przyda się chwila przerwy, by chociaż na chwilę zapomnieć o pracy, codziennych obowiązkach czy problemach i skupić się przez chwilę tylko na sobie. Obdarowując najbliższych voucherem SPA zapewniamy im relaks, odpoczynek oraz pielęgnację ciała.

Oferta Voucherów do SPA

W Fizjodiet Medical SPA pomożemy Ci dobrać idealny pakiet SPA dla najbliższej osoby. Nasze zaproszenie do SPA może zawierać konkretny zabieg z naszej oferty lub indywidualnie dobrany zestaw w określonej kwocie. Obdarowana osoba może również sama dobrać sobie odpowiadający jej pakiet zabiegów. Rytuały SPA, masaże oraz zabiegi kosmetyczne to dobry prezent niezależnie od pory roku, wieku czy płci. Nasz elegancki voucher prezentowy zadowoli nawet najbardziej wymagające osoby. Popołudnie lub weekend w SPA to świetny prezent nie tylko dla jednej osoby ale także dla pary świętującej np. swoją rocznicę. Pakiety day SPA są idealnym pomysłem na wspólny relaks mamy z córką lub dwóch przyjaciółek. W ofercie naszego SPA każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie.

Podaruj najbliższym chwilę relaksu w Fizjodiet Medical SPA Katowice. Voucher do SPA to uniwersalny i pewny prezent dla każdego – nawet największej marudy.

Najczęściej sprzedawane vouchery:

 

Serdecznie zapraszamy

FIZJOIET MEDICAL SPA

About Author

FIZJODIET MEDICAL SPA

Jeśli po całym dniu pracy marzysz tylko o tym, aby zdjąć firmowy uniform i zapomnieć o troskach dnia codziennego. Jeśli masz ochotę na chwilę zapomnienia i oddania się przyjemnościom dla ducha i ciała. Jeśli chcesz spędzić przyjemny czas w relaksacyjnej atmosferze i pięknym otoczeniu. Zapraszamy do naszego SPA, w którym odnajdziesz to, czego szukasz. Jako małżeństwo fizjoterapeuty i kosmetologa dobrze wiemy, jak ważne są profesjonalizm i zaangażowanie. Nasz zespół składa się z osób, dla których praca jest jednocześnie pasją. Dokładamy wszelkich starań, aby każdy nasz klient wyszedł usatysfakcjonowany i szczęśliwy z naszego rodzinne SPA. Specjalizacje: SPA katowice, masaż katowice, floating katowice, salon kosmetyczny katowice, manicure katowice

Post a Comment