Pierwszy raz na floatingu

Pierwszy raz na floatingu

Pierwszy raz na floatingu

Na terapię R.E.S.T. można umówić się online, osobiście bądź telefoniczne. Wszystkie sesje odbywają się według ścisłego harmonogramu – przed pierwszą wizytą warto przyjść nieco wcześniej (około 20 minut). Przed wejściem do pomieszczenia z kabiną należy zdjąć okrycie wierzchnie (zostawić w szatni) oraz zmienić obuwie (na klapki). Do pomieszczenia z kapsułą możemy wnieść jednorazowe klapki oraz ręcznik. Niezwykle ważne jest stosowanie się do przebiegu sesji, gdyż te trwają jedna po drugiej.

Zarówno przed jak i po sesji należy wziąć prysznic. Prysznic przed sesją floatingu winien trwać co najmniej 5 minut – niezbędne jest umycie całego ciała (żel pod prysznic) oraz włosów (szampon). Do kapsuły nie można wchodzić z makijażem. Niezwykle ważne jest dokładne opłukanie ciała, tak aby żadne chemiczne produktu nie dostały się do wnętrza kabiny. Zarówno przed jak i po sesji należy dokładnie umyć uszy. Nie zaleca się wykonywania przed terapią depilacji czy tradycyjnego golenia. W przypadku uszkodzeń skóry np. skaleczeń, należy posmarować dane fragmenty ciała wazeliną. Przed wyjściem z kabiny po skończonej sesji należy delikatnie osuszyć ręką ciało i włosy, tak aby pozbyć się jak największej ilości roztworu soli. Drugi prysznic – po sesji – ma na celu pozbycie się nadmiaru soli. W jego przypadku nie jest konieczne stosowanie kosmetyków – wystarczy sama woda.

Pierwszy raz na floatingu – wejście do kabiny

Do kabiny można wejść na 10 minut przed rozpoczęciem się sesji. Jeszcze przed sesją możliwy jest dobór jej parametrów – czas gry muzyki (15 minut bądź cała sesja, całkowity brak muzyki), światło etc. O rozpoczęciu sesji dowiemy się z komunikatu głosowego. Na 2 minuty przed jej końcem w kapsule załącza się delikatna, przyjemna dla ucha muzyka wybudzająca. O końcu sesji informuje komunikat głosowy. Po zakończeniu sesji pomieszczenie oraz kabinę należy opuścić w 15 minut – w tym czasie należy wziąć prysznic i wysuszyć włosy. Kolejny komunikat wskazuje konieczność opuszczenia pomieszczenia.

Jeśli chciałbyś spróbować najlepszego floating Katowice to zapraszamy

FIZJODIET MEDICAL SPA

Najlepszy floating Katowice

Author Info

FIZJODIET MEDICAL SPA

Jeśli po całym dniu pracy marzysz tylko o tym, aby zdjąć firmowy uniform i zapomnieć o troskach dnia codziennego. Jeśli masz ochotę na chwilę zapomnienia i oddania się przyjemnościom dla ducha i ciała. Jeśli chcesz spędzić przyjemny czas w relaksacyjnej atmosferze i pięknym otoczeniu. Zapraszamy do naszego SPA, w którym odnajdziesz to, czego szukasz. Jako małżeństwo fizjoterapeuty i kosmetologa dobrze wiemy, jak ważne są profesjonalizm i zaangażowanie. Nasz zespół składa się z osób, dla których praca jest jednocześnie pasją. Dokładamy wszelkich starań, aby każdy nasz klient wyszedł usatysfakcjonowany i szczęśliwy z naszego rodzinne SPA. Specjalizacje: SPA katowice, masaż katowice, floating katowice, salon kosmetyczny katowice, manicure katowice