Masaż jak się na niego przygotować i w co się ubrać?

Masaż jak się na niego przygotować i w co się ubrać?

Masaż jak się na niego przygotować i w co się ubrać?

Wybierając się na masaż do SPA, nie musimy zabierać ze sobą nic specjalnego poza dobrym humorem i pozytywnym nastawieniem. W to czym przyjdziemy ubrani również nie ma większego znaczenia, lecz dla własnego komfortu zaleca się założenie prostego, niekrępującego ruchów stroju. Po masażu przyjemnie będzie włożyć coś wygodnego i luźnego, ponieważ olejki używane podczas masażu zmieniają nawilżenie skóry i zakładanie obcisłych ubrań może być nieco utrudnione.

Co powinien oferować gabinet spa?

Na miejscu w gabinecie należy ubrać się w części garderoby, które oferuje nam masażysta. Zapewniona jest specjalna jednorazowa cienka bielizna, ręczniki oraz szlafrok. Będziemy mieli też do dyspozycji jednorazowe kapcie, a także środki higieniczne, takie jak np. żel pod prysznic.Jeśli usługa masażu jest połączona z peelingiem, nie należy depilować skóry na 1 dzień wcześniej. Odradzamy również korzystanie z solarium, jak również opalania na słońcu na co najmniej dwa dni przed masażem. Wrażliwa oraz poparzona skóra nie będzie dobrze reagowała na masowanie, a tym samym masaż stanie się mniej przyjemny.

Na co należy zwrócić uwagę przed zabiegiem?

Dla zwiększenia relaksu i własnego komfortu dobrze jest udać się pod ciepły prysznic oraz nie należy zjadać obfitego posiłku na co najmniej dwie godziny wcześniej. W momencie jeśli występują jakieś alergie na ciele lub wysypka, zalecanie jest przełożenie wizyty na inny termin. W przypadku kobiet nie powinno się wykonywać masażu w czasie menstruacji.Na kilka minut przed rozpoczęciem masażu dostaniemy kwestionariusz do wypełnienia, w którym należy poinformować o wszelkich przeciwwskazaniach zdrowotnych. Warto również wspomnieć o chorobach skórach czy bólach kręgosłupa, jeśli takowe występują.

Author Info

FIZJODIET MEDICAL SPA

Jeśli po całym dniu pracy marzysz tylko o tym, aby zdjąć firmowy uniform i zapomnieć o troskach dnia codziennego. Jeśli masz ochotę na chwilę zapomnienia i oddania się przyjemnościom dla ducha i ciała. Jeśli chcesz spędzić przyjemny czas w relaksacyjnej atmosferze i pięknym otoczeniu. Zapraszamy do naszego SPA, w którym odnajdziesz to, czego szukasz. Jako małżeństwo fizjoterapeuty i kosmetologa dobrze wiemy, jak ważne są profesjonalizm i zaangażowanie. Nasz zespół składa się z osób, dla których praca jest jednocześnie pasją. Dokładamy wszelkich starań, aby każdy nasz klient wyszedł usatysfakcjonowany i szczęśliwy z naszego rodzinne SPA. Specjalizacje: SPA katowice, masaż katowice, floating katowice, salon kosmetyczny katowice, manicure katowice