Manicure biologiczny

Manicure biologiczny

Manicure biologiczny to praktyczna alternatywna dla kobiet ceniących sobie naturalny wygląd paznokci. Mimo, że zabieg ten nastawiony jest głównie na pielęgnacje, po jego wykonaniu nasze dłonie wyglądają znacznie lepiej, zaś paznokcie stają się zdrowsze i mocniejsze. Manicure biologiczny to w pełni bezpieczny, nieinwazyjny i całkowicie naturalny zabieg, coraz częściej doceniany nie tylko przez kobiety, ale również przez mężczyzn.

Manicure biologiczny to opracowanie paznokci w połączeniu z zabiegiem pielęgnacyjnym. W porównaniu do innych form manicure, ten kładzie nacisk na ochronę oraz zdrowie, w drugiej kolejności natomiast na samo upiększanie. Podczas jego wykonywania korzysta się ze starannie dobranych szklanych bądź plastikowych narzędzi. Stanowczo zabrania się wykorzystywania metalowych pilniczków. Manicure biologiczny składa się z kilku faz, w tym: oczyszczania płytki z pozostałości lakierów, delikatnego odsunięcia skórek, nadania paznokciom preferowanego kształtu, wzmocnienia paznokci za pomocą specjalnie dobranej odżywki, a także na życzenie klientki pomalowanie lakierem.

Manicure biologiczny krok po kroku

Manicure biologiczny wykonywany jest z dbałością o każdy, nawet najmniejszy szczegół. Pierwszym krokiem jest dokładne oczyszczenie płytki paznokcia z pozostałości lakieru. W tym celu wykorzystuje się delikatny, całkowicie nieinwazyjny zmywacz. Następnie, kosmetyczka odsuwa skórki przy pomocy bezpiecznych dla dłoni preparatów zmiękczających oraz zwykłego drewnianego patyczka.

Opiłowanie paznokci odbywa się przy pomocy szklanego bądź papierowego pilniczka. W zależności od preferencji klienta, a także stanu jego rąk można zastosować również delikatny peeling do rąk. Kolejnym krokiem jest odtłuszczenie płytki oraz nałożenie odżywki pielęgnującej. Finalną częścią manicure biologicznego jest pomalowanie paznokci wybranym lakierem kolorowym.
Manicure biologiczny sprawdzi się w przypadku wszystkich osób, które cenią sobie naturalny wygląd swoich dłoni.

Jeśli szukasz trwałego i dobrze zrobionego manicuru  zapraszamy do zapoznania z naszą ofertą

 

Interesuje Cię temat manicure? Zapraszamy na naszego bloga:

  1. Paznokcie żelowe
  2. Jak poprawnie wykonać manicure
  3. Manicure termiczny
  4. Manicure wykrywający pigułkę gwałtu
  5. Manicure winylowy
  6. Manicure japoński
  7. Manicure french
  8. Manicure biologiczny
  9. Manicure tytanowy
  10. Manicure hybyrydowy

FIZJODIET MEDICAL SPA

Najlepszy manicure Katowice

About Author

FIZJODIET MEDICAL SPA

Jeśli po całym dniu pracy marzysz tylko o tym, aby zdjąć firmowy uniform i zapomnieć o troskach dnia codziennego. Jeśli masz ochotę na chwilę zapomnienia i oddania się przyjemnościom dla ducha i ciała. Jeśli chcesz spędzić przyjemny czas w relaksacyjnej atmosferze i pięknym otoczeniu. Zapraszamy do naszego SPA, w którym odnajdziesz to, czego szukasz. Jako małżeństwo fizjoterapeuty i kosmetologa dobrze wiemy, jak ważne są profesjonalizm i zaangażowanie. Nasz zespół składa się z osób, dla których praca jest jednocześnie pasją. Dokładamy wszelkich starań, aby każdy nasz klient wyszedł usatysfakcjonowany i szczęśliwy z naszego rodzinne SPA. Specjalizacje: SPA katowice, masaż katowice, floating katowice, salon kosmetyczny katowice, manicure katowice