Manicure tytanowy

Manicure tytanowy

Manicure tytanowy stanowi doskonałą alternatywę dla popularnej hybrydy. Prezentowana forma zdobienia paznokci charakteryzuje się wysoką skutecznością – manicure utrzymuje się nawet do kilku tygodni. Warto zaznaczyć, iż manicure tytanowy nie niszczy paznokci.

Manicure tytanowy to jeden z najnowszych sposobów nie tylko zdobienia, ale przede wszystkim wzmocnienia paznokci. Metoda ta pozwala zwiększyć trwałość paznokcia, bez konieczności ingerencji w grubość jego płytki. Wbrew powszechnej opinii, manicure tytanowy jest całkowicie bezpieczny nie tylko dla paznokci i skóry, ale również ogólnego zdrowia. Odpowiednio wykonany – tj. przez profesjonalistę i przy pomocy wysokiej jakości kosmetyków – utrzymuje się nawet do pięciu tygodni. Estetyka paznokci tytanowych uzależniona jest od tempa wzrostu płytki paznokcia.

Manicure tytanowy nie wymaga używania lampy UV ani żadnych dodatkowych kosmetyków, w tym odtłuszczaczy. Sam zabieg jest niezwykle komfortowy – nie tylko bezbolesny, ale również bezzapachowy. Prezentowana metoda może być stosowana do wydłużania paznokci za pomocą tipsa bądź formy. Samo wykonywanie manicure tytanowego nie stanowi większego problemu. Przed zabiegiem należy jednak dokładnie zadbać o kondycję skóry, gdyż wykorzystywany w tej metodzie proszek, może osadzać się na oderwanych skórkach.

 

Podsumowanie manicure tytanowy

Na samym końcu należy wspomnieć, że manicure tytanowy jest w pełni bezpieczny dla kobiet w ciąży oraz matek karmiących. Metoda ta sprowadza się do wykorzystania preparatów, które nie są silnie chemicznie. Co więcej, nie korzysta się przy niej z lampy UV. Do zdejmowania manicure używa się natomiast frezarki bądź acetonu. Należy mieć na uwadze fakt, że kobiety w ciąży są w większym stopniu podatne na wszelkiego rodzaju zapachy. Przed wizytą u kosmetyczki panie w ciąży powinny dokładnie przeanalizować, czy uda im się przetrzymać całą wizytę bez ewentualnych dolegliwości gastrycznych.

 

Jeśli szukasz trwałego i dobrze zrobionego manicuru zapraszamy do zapoznania z naszą ofertą

 

Interesuje Cię temat manicure? Zapraszamy na naszego bloga:

  1. Paznokcie żelowe
  2. Jak poprawnie wykonać manicure
  3. Manicure termiczny
  4. Manicure wykrywający pigułkę gwałtu
  5. Manicure winylowy
  6. Manicure japoński
  7. Manicure french
  8. Manicure biologiczny
  9. Manicure tytanowy
  10. Manicure hybyrydowy

FIZJODIET MEDICAL SPA

Najlepszy manicure Katowice

About Author

FIZJODIET MEDICAL SPA

Jeśli po całym dniu pracy marzysz tylko o tym, aby zdjąć firmowy uniform i zapomnieć o troskach dnia codziennego. Jeśli masz ochotę na chwilę zapomnienia i oddania się przyjemnościom dla ducha i ciała. Jeśli chcesz spędzić przyjemny czas w relaksacyjnej atmosferze i pięknym otoczeniu. Zapraszamy do naszego SPA, w którym odnajdziesz to, czego szukasz. Jako małżeństwo fizjoterapeuty i kosmetologa dobrze wiemy, jak ważne są profesjonalizm i zaangażowanie. Nasz zespół składa się z osób, dla których praca jest jednocześnie pasją. Dokładamy wszelkich starań, aby każdy nasz klient wyszedł usatysfakcjonowany i szczęśliwy z naszego rodzinne SPA. Specjalizacje: SPA katowice, masaż katowice, floating katowice, salon kosmetyczny katowice, manicure katowice