Manicure termiczny

Manicure termiczny

Manicure termiczny to niezwykle ciekawe rozwiązanie dedykowane każdej przedstawicielce pięknej, niezależnie od wieku bądź preferencji. Zabieg sprowadza się do pomalowania płytki paznokci niezwykle wyszukanym kosmetykiem – lakierem zmieniającym kolor za sprawą zmiennej temperatury. W zależności od panującej w pomieszczeniu bądź za oknem temperatury nasze paznokcie mogą być jaśniejsze (dla wyższych temperatur) bądź ciemniejsze (dla niższych temperatur). Zaleca się wykonywanie manicure termicznego w profesjonalnym salonie. Wyłącznie zastosowanie wysokojakościowych kosmetyków oraz lampy utwardzającej emalią pozwoli nam osiągnąć zamierzony efekt.

Manicure termiczny – charakterystyka

Manicure termiczny charakteryzuje się niezwykle eleganckim połyskiem. Specjalistyczne lakiery reagujące na zmienną temperaturę należą do grupy produktów mocno kryjących. Lakiery te dostępne są w pełnej palecie barw – niemal identycznej, co lakiery hybrydowe. Przy wyborze odcienia należy zwrócić uwagę zarówno na wersję „ciepłą” jak i „zimną”. Działanie lakieru termicznego jest niezwykle proste. W miejscach, gdzie temperatura sięga więcej aniżeli 30 stopni Celsjusza płytka jest jaśniejsza. Po przejściu do chłodniejszych pomieszczeń bądź włożeniu dłoni do zimnej wody płytka błyskawicznie zmienia swój kolor.
Niezwykle pożądaną cechą manicure termicznego jest efekt french. Końcówki paznokci są bowiem ciemniejsze, aniżeli reszta płytki. Same przejścia kolorów za sprawą zmian temperatury wyglądają niezwykle efektownie. Aby zwiększyć walory estetyczne manicure, warto wybrać lakiery z wyraźnym kontrastem. Jeśli chodzi o paletę barw, wybór jest ogromny. Do wyboru mamy lakiery, które dają delikatny efekt przejściowy jak i zestawienia mocno kontrastujące np. czarno-białe bądź żółto-czerwone. Osoby, które preferują bardziej stonowane rozwiązania mogą pokusić się o delikatne beże bądź lakier nude. Na wiosnę i lato zdecydowanie lepiej wybrać odcienie czerwieni, bordo oraz ciemny róż. Na uwagę zasługują również niezwykle popularne w ostatnich latach neony.

 

Jeśli szukasz trwałego i dobrze zrobionego manicuru  zapraszamy do zapoznania z naszą ofertą

 

Interesuje Cię temat manicure? Zapraszamy na naszego bloga:

  1. Paznokcie żelowe
  2. Jak poprawnie wykonać manicure
  3. Manicure termiczny
  4. Manicure wykrywający pigułkę gwałtu
  5. Manicure winylowy
  6. Manicure japoński
  7. Manicure french
  8. Manicure biologiczny
  9. Manicure tytanowy
  10. Manicure hybyrydowy

FIZJODIET MEDICAL SPA

Najlepszy manicure Katowice

About Author

FIZJODIET MEDICAL SPA

Jeśli po całym dniu pracy marzysz tylko o tym, aby zdjąć firmowy uniform i zapomnieć o troskach dnia codziennego. Jeśli masz ochotę na chwilę zapomnienia i oddania się przyjemnościom dla ducha i ciała. Jeśli chcesz spędzić przyjemny czas w relaksacyjnej atmosferze i pięknym otoczeniu. Zapraszamy do naszego SPA, w którym odnajdziesz to, czego szukasz. Jako małżeństwo fizjoterapeuty i kosmetologa dobrze wiemy, jak ważne są profesjonalizm i zaangażowanie. Nasz zespół składa się z osób, dla których praca jest jednocześnie pasją. Dokładamy wszelkich starań, aby każdy nasz klient wyszedł usatysfakcjonowany i szczęśliwy z naszego rodzinne SPA. Specjalizacje: SPA katowice, masaż katowice, floating katowice, salon kosmetyczny katowice, manicure katowice