Paznokcie żelowe

Paznokcie żelowe – właściwie dla kogo?

Czasem nasza wiedza na poszczególne tematy pomaga nam zweryfikować czy usługi, z jakich korzystamy są właściwie wykonywane, bądź też pozwala nam na to by samemu podjąć się ich wykonania, we własnym zakresie. W szczególności tycz się to pań, które dbają o swoje dłonie, a dokładnie mówiąc o paznokcie, poprzez ich nieustanną pielęgnację. Określenie to jednak jest niezwykle obszerne. Ponieważ pod tę kwestię można podciągnąć bardzo wiele zabiegów. Jednym z najpopularniejszych są tak zwane paznokcie żelowe. Jednakże ich wykonanie wymaga od nas kilku etapowego postępowania. Kosmetyczna zajmując się, na co dzień tego typu usługą, zdradza nam jak powinien wyglądać w pełni zaawansowany zabieg, wykonany z należytą starannością i uważa, że większe znaczenie ma samo przygotowanie płytki paznokcia, a niżeli nałożenie żelu na paznokcie. Ponieważ samo przygotowanie płytki paznokcia, uzależnia trwałość jak również i ostateczny wygląd nałożonego żelu.

 

Ważne zasady – paznokcie żelowe

Pierwszą i najważniejszą zasad, jest niewycinanie skórek. Ponieważ jak wiadomo wymaga to stosowania różnych specyfików, a podstawą przy żelowych paznokciach jest czysta i odpowiednio wypielęgnowana płytka paznokcia. Dlatego też preferuje się ich delikatne odsunięcie za pomocą drewnianego patyczka. W dalszej kolejności skupić powinno się uwagę na wygładzeniu płytki paznokcia za pomocą specjalnych pilników, dlatego że im gładsza powierzchnia, i bardziej zmatowiona tym lepsze i trwalsze efekty naszych paznokci żelowych. Ponieważ żel, jaki zostaje na nienałożony równomiernie się rozkłada, a co za tym idzie ściśle związuje z płytką paznokcia. Dlatego też zwracajmy na to uwagę, jeśli zależy nam na wysokiej, jakości usługi, ponieważ uzależniony jest on od szczegółów. Samo dopasowanie zaś paznokcia, powinno również cieszyć się dużą starannością.

 

Jak robi się paznokcie żelowe?

Obszar, jaki powinien zajmować to ok. 30 % naszego paznokcia, dopasowując i odpowiednio kształtując pilnikiem jego kształt. Po przejściu tego etapu niezbędne jest ponownie oczyszczenie całej powierzchni, i nakładanie żelu. Oczywistym jest, że w końcowych etapach maluje się płytki paznokcie i nanosi wzory wedle uznania klienta. Zatem jak można zauważyć, w powyższym zabiegu kosmetycznym, nie jedna, a kilka czynności odpowiada za końcowy efekt. Dlatego też dobrze jest wypracować sobie dobry zwyczaj i przy każdej klientce go powielać, ponieważ to jest gwarancją ich powrotu do nas. Warto jest sobie to uświadomić i godnie reprezentować ten obszar kosmetyki, czy to prowadząc własny salon kosmetyczny, czy też robiąc to na własne potrzeby.

 

Jeśli szukasz wymarzonych paznokci żelowych zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

 

Interesuje Cię temat manicure? Zapraszamy na naszego bloga:

  1. Paznokcie żelowe
  2. Jak poprawnie wykonać manicure
  3. Manicure termiczny
  4. Manicure wykrywający pigułkę gwałtu
  5. Manicure winylowy
  6. Manicure japoński
  7. Manicure french
  8. Manicure biologiczny
  9. Manicure tytanowy
  10. Manicure hybyrydowy

 

FIZJOIET MEDICAL SPA

Najlepszy manicure Katowice

About Author

FIZJODIET MEDICAL SPA

Jeśli po całym dniu pracy marzysz tylko o tym, aby zdjąć firmowy uniform i zapomnieć o troskach dnia codziennego. Jeśli masz ochotę na chwilę zapomnienia i oddania się przyjemnościom dla ducha i ciała. Jeśli chcesz spędzić przyjemny czas w relaksacyjnej atmosferze i pięknym otoczeniu. Zapraszamy do naszego SPA, w którym odnajdziesz to, czego szukasz. Jako małżeństwo fizjoterapeuty i kosmetologa dobrze wiemy, jak ważne są profesjonalizm i zaangażowanie. Nasz zespół składa się z osób, dla których praca jest jednocześnie pasją. Dokładamy wszelkich starań, aby każdy nasz klient wyszedł usatysfakcjonowany i szczęśliwy z naszego rodzinne SPA. Specjalizacje: SPA katowice, masaż katowice, floating katowice, salon kosmetyczny katowice, manicure katowice

Post a Comment