Manicure french

Manicure french

Manicure francuski, zwany potocznie frenchem to jedna z najpopularniejszych, a zarazem najbardziej lubianych metod pielęgnacji płytki paznokcia wśród kobiet. Największą zaletą paznokci french jest uch uniwersalność. Stonowana kolorystyka doskonale pasuje na niemal każdą okazję. Jako że jest to dość subtelna forma zdobienia paznokci, doskonale wygląda zarówno u młodych jak i dojrzałych przedstawicielek płci pięknej.

Manicure francuski sprowadza się do pomalowania całej powierzchni paznokcia jasnym, a zarazem naturalnym kolorem. Zazwyczaj jest to tzn. transparentny róż bądź subtelny beż, ale nic nie stoi na przeszkodzie, by użyć innych odcieni bądź lakieru bezbarwnego. Wystające poza opuszki palców maluje się natomiast całkowicie kryjącym, białym lakierem. Nieco odważniejsze panie decydują się wyjść poza standardowy kanon piękna manicure francuskiego i wybierają różne jego wariacje jak np. żółta płytka oraz zielone końcówki bądź błękitna płytka i fioletowe lub różowe końcówki. Nie da się ukryć, że całość wygląda bardzo efektownie.

Zalety Manicure french

Niewątpliwą zaletą manicure francuskiego jest jego uniwersalność. Można śmiało stwierdzić, że manicure ten pasuje do każdej stylizacji – zarówno klasycznej do pracy jak i nieco bardziej wieczorowej np. na sylwestra. Całość wygląda naturalnie oraz estetycznie. Paznokcie francuskie cieszą się dużym zainteresowaniem również wśród przyszłych panien młodych. Stosunkowo niska cena sprawia, że coraz częściej wybierają go również osoby młode.
Manicure francuski uwzględnia przygotowanie płytki paznokcia, w tym jej skrócenie oraz nadanie odpowiedniego kształtu, a także wycięcie skórek. Cały zabieg malowania jest stosunkowo krótki. French dedykowany jest osobom, które stronią od kolorowych lakierów i wolą nieco bardziej naturalny wygląd.

 

Jeśli szukasz trwałego i dobrze zrobionego manicuru  zapraszamy do zapoznania z naszą ofertą

 

Interesuje Cię temat manicure? Zapraszamy na naszego bloga:

  1. Paznokcie żelowe
  2. Jak poprawnie wykonać manicure
  3. Manicure termiczny
  4. Manicure wykrywający pigułkę gwałtu
  5. Manicure winylowy
  6. Manicure japoński
  7. Manicure french
  8. Manicure biologiczny
  9. Manicure tytanowy
  10. Manicure hybyrydowy

 

FIZJODIET MEDICAL SPA

Najlepszy manicure Katowice

About Author

FIZJODIET MEDICAL SPA

Jeśli po całym dniu pracy marzysz tylko o tym, aby zdjąć firmowy uniform i zapomnieć o troskach dnia codziennego. Jeśli masz ochotę na chwilę zapomnienia i oddania się przyjemnościom dla ducha i ciała. Jeśli chcesz spędzić przyjemny czas w relaksacyjnej atmosferze i pięknym otoczeniu. Zapraszamy do naszego SPA, w którym odnajdziesz to, czego szukasz. Jako małżeństwo fizjoterapeuty i kosmetologa dobrze wiemy, jak ważne są profesjonalizm i zaangażowanie. Nasz zespół składa się z osób, dla których praca jest jednocześnie pasją. Dokładamy wszelkich starań, aby każdy nasz klient wyszedł usatysfakcjonowany i szczęśliwy z naszego rodzinne SPA. Specjalizacje: SPA katowice, masaż katowice, floating katowice, salon kosmetyczny katowice, manicure katowice