Manicure wykrywający pigułkę gwałtu

Manicure wykrywający pigułkę gwałtu

Czy lakier do paznokci może uchronić nas przed gwałtem. Okazuje się, iż tak. Nie tak dawno, raptem trzy lata temu, grupa studentów stworzyła specjalny lakier do paznokci, którego głównym celem jest wykrywanie obecności pigułki gwałtu w naszym drinku. Co ciekawe, rozwiązanie te działa nie tylko na GHB, ale również na rohypnol bądź Xanax. Wystarczy zamoczyć kawałek paznokcia w szklance z napojem, aby sprawdzić, czy nie znajduje się w nim żadna z popularniejszych substancji odurzających, w tym pigułka gwałtu. Gdy lakier zmieni swój kolor, będzie to oznaczało, że drink, piwo, sok, woda bądź cokolwiek innego nie nadaje się do picia.

 

Czym jest manicure wykrywający pigułkę gwałtu

Manicure wykrywający pigułkę gwałtów to „duży krok” w szeroko pojętej kosmetologii oraz bezpieczeństwie. Co ciekawe, rozwiązanie to może być stosowane zarówno przez panie jak i panów. Niestety, coraz więcej mężczyzn staje się ofiarą gwałtu. Jako że substancje odurzające, w tym pigułka gwałtu, są bezbarwne, bezwonne i bezsmakowe, niezwykle ciężko jest samemu wykryć, czy takowe znajdują się w naszym drinku. Mimo że większość z nas nie weźmie drinka od osoby nieznajomej, liczne zestawienia pokazują, że to najczęściej nasi bliscy dopuszczają się tego typu przestępstw. W Ameryce Północnej dominuje w tym zakresie rodzeństwo, kuzynostwo, przyjaciele, a także znajomi ze szkoły bądź z akademika. W skrajnych przypadkach – bliscy kumple tej samej płci. Wbrew pozorom, nie jest łatwo uchronić się przed tego typu procederem. Wystarczy, że chociaż na chwilę spuścimy z oczu naszego drinka, aby stało się najgorsze. Głośna muzyka, ogólne rozdrażnienie, problemy z koncentracją – przebodźcowanie sprawi, że nawet nie zauważymy, gdy ktoś dosypie nam czegoś do napoju. Kluczem do sukcesu – zwłaszcza jeżeli lubimy imprezować – jest odpowiedni lakier do paznokci. Wystarczy niewielkie stężenie substancji niepożądanych, aby płytka paznokcia zmieniła swój kolor.

 

Jeśli szukasz trwałego i dobrze zrobionego manicuru  zapraszamy do zapoznania z naszą ofertą

 

Interesuje Cię temat manicure? Zapraszamy na naszego bloga:

  1. Paznokcie żelowe
  2. Jak poprawnie wykonać manicure
  3. Manicure termiczny
  4. Manicure wykrywający pigułkę gwałtu
  5. Manicure winylowy
  6. Manicure japoński
  7. Manicure french
  8. Manicure biologiczny
  9. Manicure tytanowy
  10. Manicure hybyrydowy

FIZJODIET MEDICAL SPA

Najlepszy manicure Katowice

About Author

FIZJODIET MEDICAL SPA

Jeśli po całym dniu pracy marzysz tylko o tym, aby zdjąć firmowy uniform i zapomnieć o troskach dnia codziennego. Jeśli masz ochotę na chwilę zapomnienia i oddania się przyjemnościom dla ducha i ciała. Jeśli chcesz spędzić przyjemny czas w relaksacyjnej atmosferze i pięknym otoczeniu. Zapraszamy do naszego SPA, w którym odnajdziesz to, czego szukasz. Jako małżeństwo fizjoterapeuty i kosmetologa dobrze wiemy, jak ważne są profesjonalizm i zaangażowanie. Nasz zespół składa się z osób, dla których praca jest jednocześnie pasją. Dokładamy wszelkich starań, aby każdy nasz klient wyszedł usatysfakcjonowany i szczęśliwy z naszego rodzinne SPA. Specjalizacje: SPA katowice, masaż katowice, floating katowice, salon kosmetyczny katowice, manicure katowice