Manicure japoński

Manicure japoński

Manicure japoński to jeden z niewielu skutecznych sposób na odratowanie zniszczonych paznokci. Warto jednak pamiętać, że zabieg ten nie może być wykonywany zbyt często. Pomiędzy jedną, a drugą sesją powinny być co najmniej dwa miesiące przerwy. Manicure japoński znany jest w Japonii od kilkuset lat. Docelowo, odpowiednia pielęgnacja płytki paznokcia sprawia, że ta staje się idealnie gładka i błyszcząca. W czasie wykonywania manicure japońskiego wykorzystywane są specjalne gęste pasty witaminowe oraz dopasowane doń szczoteczki. Odpowiednie mieszanki regularnie wcierane w płytkę paznokcia znacząco zwiększają jego jakość.

Jak działa manicure japoński?

Pochodzące z Japonii specyfiki zawierają m.in. krzemionkę z Morza Japońskiego, pszczeli pyłek, witaminę A i E oraz keratynę. Manicure japoński wymaga odpowiednich przerw. Chociaż sama mieszanka wzmacnia płytkę paznokcia oraz zapobiega jej rozdwajaniu, zbyt częste szczotkowanie paznokci może doprowadzić do ich osłabienia. Po każdym zabiegu powinniśmy poczekać, aż płytka zdąży odrosnąć – miesiąc do dwóch miesięcy. Wiele kobiet traktuje manicure japoński jako zabieg regeneracyjny pomiędzy standardowym malowaniem paznokci np. manicure hybrydowym. Stanowczo odradza się wykonywanie manicure japońskiego zaraz po zdjęciu przedłużonych paznokci – zarówno żelowych jak i akrylowych, gdyż płytka paznokcia jest zbyt cienka.

Sam zabieg trawa kilkadziesiąt minut. Efekty manicure japońskiego widoczne są już po pierwszej wizycie u kosmetyczki. Paznokcie wyglądają naturalnie – jak pokryte lakierem bezbarwnym. Stosunkowo mocne błyszczenie utrzymuje się około 10 dni. Uwaga! Przez twa tygodnie od momentu wykonania manicure japońskiego nie powinno się malować paznokci, gdyż płytka jest zbyt natłuszczona oraz zbyt nabłyszczona.

Jeśli szukasz trwałego i dobrze zrobionego manicuru  zapraszamy do zapoznania z naszą ofertą

 

Interesuje Cię temat manicure? Zapraszamy na naszego bloga:

  1. Paznokcie żelowe
  2. Jak poprawnie wykonać manicure
  3. Manicure termiczny
  4. Manicure wykrywający pigułkę gwałtu
  5. Manicure winylowy
  6. Manicure japoński
  7. Manicure french
  8. Manicure biologiczny
  9. Manicure tytanowy
  10. Manicure hybyrydowy

 

FIZJODIET MEDICAL SPA

Najlepszy manicure Katowice

About Author

FIZJODIET MEDICAL SPA

Jeśli po całym dniu pracy marzysz tylko o tym, aby zdjąć firmowy uniform i zapomnieć o troskach dnia codziennego. Jeśli masz ochotę na chwilę zapomnienia i oddania się przyjemnościom dla ducha i ciała. Jeśli chcesz spędzić przyjemny czas w relaksacyjnej atmosferze i pięknym otoczeniu. Zapraszamy do naszego SPA, w którym odnajdziesz to, czego szukasz. Jako małżeństwo fizjoterapeuty i kosmetologa dobrze wiemy, jak ważne są profesjonalizm i zaangażowanie. Nasz zespół składa się z osób, dla których praca jest jednocześnie pasją. Dokładamy wszelkich starań, aby każdy nasz klient wyszedł usatysfakcjonowany i szczęśliwy z naszego rodzinne SPA. Specjalizacje: SPA katowice, masaż katowice, floating katowice, salon kosmetyczny katowice, manicure katowice