Manicure hybyrydowy

 

Manicure hybrydowy

Manicure hybrydowy to świetne rozwiązanie dla każdej przedstawicielki płci pięknej, której marzą się zdrowe i zadbane dłonie oraz maksymalnie seksowne paznokcie. Odpowiednio wykonany znacząco poprawie pewność siebie oraz dodaje śmiałości w kontaktach z otoczeniem. Manicure hybrydowy to prawdziwe „must have” każdej stylowej kobiety.

Manicure hybrydowy to jedna z najpopularniejszych metod stylizacji paznokci, w której wykorzystuje się połączenie dwóch klasycznych preparatów – lakieru do paznokci oraz specjalnego żelu do manicure. Paznokcie hybrydowe charakteryzują się wysoką trwałością. Zależnie od indywidualnych predyspozycji, możemy cieszyć się idealnym manicure przez blisko dwa do trzech tygodni. Warto nadmienić, iż manicure ten wygląda naturalnie i jest w pełni odporny na uszkodzenia. Użycie wysokiej klasy kosmetyków rozwiązuje również problem odprysków.

 

Trwałość manicuru hybrydowego

Paznokcie wykonywane metodą hybrydową są wyjątkowo trwałe. Regularne wizyty u manicurzystki zapewnią nam nienaganny wygląd dłoni praktycznie przez cały rok. Efekty utrzymują się do trzech tygodni. Po tym okresie wymagana jest ponowna wizyta u specjalistki. W porównaniu do innych metod zdobień paznokci, hybryda zakłada pracę na naturalnej płytce, a co za tym idzie, nie niszczy paznokci. Wysokojakościowy lakier hybrydowy umożliwia zastosowanie niewielkich zdobień. Paznokcie hybrydowe, mimo że wyglądają naturalnie i niezwykle estetycznie, dodatkowo błyszczą – posiadają znacznie większy połysk, aniżeli w przypadku klasycznego manicure.

To, co wyróżnia manicure hybrydowy na tle innych metod malowania paznokci to fakt, że manicure ten można zastosować na dowolnej płytce paznokcia, niezależnie od jej wielkości czy długości. Jako że nie osłabia płytki, można go powtarzać tak często, jak potrzebujemy – nawet co trzy tygodnie.

 

Jeśli szukasz trwałęgo i dobrze zrobionego manicuru hybrydowego zapraszamy do zapoznania z naszą ofertą

 

Interesuje Cię temat manicure? Zapraszamy na naszego bloga:

  1. Paznokcie żelowe
  2. Jak poprawnie wykonać manicure
  3. Manicure termiczny
  4. Manicure wykrywający pigułkę gwałtu
  5. Manicure winylowy
  6. Manicure japoński
  7. Manicure french
  8. Manicure biologiczny
  9. Manicure tytanowy
  10. Manicure hybyrydowy

FIZJOIET MEDICAL SPA

Najlepszy manicure Katowice

About Author

FIZJODIET MEDICAL SPA

Jeśli po całym dniu pracy marzysz tylko o tym, aby zdjąć firmowy uniform i zapomnieć o troskach dnia codziennego. Jeśli masz ochotę na chwilę zapomnienia i oddania się przyjemnościom dla ducha i ciała. Jeśli chcesz spędzić przyjemny czas w relaksacyjnej atmosferze i pięknym otoczeniu. Zapraszamy do naszego SPA, w którym odnajdziesz to, czego szukasz. Jako małżeństwo fizjoterapeuty i kosmetologa dobrze wiemy, jak ważne są profesjonalizm i zaangażowanie. Nasz zespół składa się z osób, dla których praca jest jednocześnie pasją. Dokładamy wszelkich starań, aby każdy nasz klient wyszedł usatysfakcjonowany i szczęśliwy z naszego rodzinne SPA. Specjalizacje: SPA katowice, masaż katowice, floating katowice, salon kosmetyczny katowice, manicure katowice