Manicure winylowy

Manicure winylowy

Manicure winylowy to jedna z niewielu alternatyw dla popularnej hybrydy. Rozwiązanie te dedykowane jest wszystkim paniom, które oczekują długotrwałych efektów.

Manicure winylowy to nowość, którego wysoka jakość zachwyci niejedną przedstawicielkę płci pięknej. Chociaż można go wykonać samodzielnie, aby cieszyć się jego pięknem przez długi czas, warto skorzystać z pomocy profesjonalisty. Niewątpliwą zaletą lakierów winylowych jest fakt, że twardnieją one pod wpływem naturalnego światła, a co za tym idzie, cały zabieg trwa stosunkowo krótko – do kilkudziesięciu minut. Stworzone w oparciu o innowacyjną technologię lakiery sprawiają, że kolor utrzymuje się na paznokciach nawet do dwóch tygodni. Czas ten zależny jest od jakości samej płytki – im zdrowsza, tym dłużej możemy cieszyć się nienagannym manicure.

Czym manicure winylowy różni się od hybrydy?

Wydaje się, że manicure winylowy niczym nie różni się od manicure hybrydowego. Warto podkreślić jednak, iż prezentowana opcja w znacznie mniejszym stopniu obciąża płytkę paznokcia. Lakier winylowy nie wpływa na jakość paznokcia, a przy okazji wykazuje się dużą trwałością. Jest nie tylko odporny na odpryski, ale również doskonale prezentuje się na paznokciach do samego końca. W porównaniu do hybrydy, manicure winylowy może być zmywany w warunkach domowych tj. przy użyciu zwykłego zmywacza do paznokci.

Trwałość manicure winylowego gwarantuje nam perfekcyjny wygląd paznokci na długi czas. Odporność na odpryski sprawia, że jest on coraz częściej wybierany przez przedstawicielki płci pięknej. Mimo że w salonie kosztuje nieco drożej, warto zdecydować się na to rozwiązanie nawet dlatego, iż nie obciąża ono płytki paznokcia. Lakiery winylowe posiadają pełną  paletę barw, począwszy od klasycznych beży, poprzez jaskrawe żółcie, a skończywszy na stylowych czerni oraz czerwieni.

 

Jeśli szukasz trwałego i dobrze zrobionego manicuru  zapraszamy do zapoznania z naszą ofertą

 

Interesuje Cię temat manicure? Zapraszamy na naszego bloga:

  1. Paznokcie żelowe
  2. Jak poprawnie wykonać manicure
  3. Manicure termiczny
  4. Manicure wykrywający pigułkę gwałtu
  5. Manicure winylowy
  6. Manicure japoński
  7. Manicure french
  8. Manicure biologiczny
  9. Manicure tytanowy
  10. Manicure hybyrydowy

 

FIZJODIET MEDICAL SPA

Najlepszy manicure Katowice

About Author

FIZJODIET MEDICAL SPA

Jeśli po całym dniu pracy marzysz tylko o tym, aby zdjąć firmowy uniform i zapomnieć o troskach dnia codziennego. Jeśli masz ochotę na chwilę zapomnienia i oddania się przyjemnościom dla ducha i ciała. Jeśli chcesz spędzić przyjemny czas w relaksacyjnej atmosferze i pięknym otoczeniu. Zapraszamy do naszego SPA, w którym odnajdziesz to, czego szukasz. Jako małżeństwo fizjoterapeuty i kosmetologa dobrze wiemy, jak ważne są profesjonalizm i zaangażowanie. Nasz zespół składa się z osób, dla których praca jest jednocześnie pasją. Dokładamy wszelkich starań, aby każdy nasz klient wyszedł usatysfakcjonowany i szczęśliwy z naszego rodzinne SPA. Specjalizacje: SPA katowice, masaż katowice, floating katowice, salon kosmetyczny katowice, manicure katowice